Топ продаж

Змінні файли для пилки човник #80 (уп 10 шт), зміни для манікюрної пилочки, пилка для манікюру півмісяць
- Немає в наявності
- Код: SML-80-10
56 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змінні файли для пилки човник #80 (уп 10 шт) зміни для манікюрної пилочки пилка для манікюру
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Абразивність пилки | до 80 грит |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Тип пилочки по матеріалу | Абразив |
| Тип пилочки | Змінний абразив |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Rich |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина пилки | 3 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 56 ₴

