Топ продаж

Змінні файли для пилки човник #240 (уп 100 шт) змінки для манікюрної пилочки для манікюру півмісяць
- Готово до відправки
- Код: SML-240-100
333 ₴
313 ₴
-6%
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змінні файли для пилки човник #240 (уп 100 шт) змінки для манікюрної пилочки для манікюру півмісяць
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Абразивність пилки | до 240 грит |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Тип пилочки по матеріалу | Паперова |
| Тип пилочки | Змінний абразив |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Rich |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Різновид педикюрний інструмент | Змінні файли |
| Тип виробу | Одностороннє |
- Ціна: 313 ₴

