
Фрезер для манікюру Nail Drill pro zs 601 65W 45000 потужний професійний манікюрний фрейзер DM 202 для дому
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00000797p
735 ₴
Показати оптові ціни
Beauty torg — з турботою про ваш комфорт
Гарантія якості та працездатності товару 3 місяці з моменту придбання.!

| Технічні характеристики |
Фрезер Drill Pro 45 000 обертів 65вт
Обладнаний регулятором із плавним і м'яким переходом від 5 000 до 45 000 обертів
Потужність 65W
Низький рівень шуму та брак вібрації під час виконання робіт
Ручка обладнана мікродвигуном і системою охолодження, що дає змогу працювати впродовж тривалого часу,
немає відчуття вібрації навіть за високих обертів
Наша компанія понад 7 років на ринку, нам важливий кожен клієнт, ми оперативно та якісно обробляємо замовлення, перевіряємо наш товар на працездатність перед кожним відправленням.
Наші клієнти мають право упродовж 14 календарних днів на повернення обміну товару.
Комплект (ручка, педаль, набір фрез 6 шт., блок фрезера для манікюру Nail Drill ZS 601, шнур живлення)

| Переваги |
Апарат для манікюру та педикюру стане незамінним помічником у сфері апаратних манікюрних і педикюрівних послуг.
Головні переваги цієї моделі — немає вібрації. Ручка обладнана функцією самоохолодження, що дає гарантію тривалості в роботі.
Швидкість обертання регулюється за допомогою поворотного регулятора, розташованого на фронтальній поверхні апарата.
Напрямок обертання фрези так само можна змінювати за допомогою спеціального перемикача, розташованого в нижній частині фронтальної поверхні приладу.
В апараті встановлений реверс — зміна напрямку обертання фрези.

| З цим товаром так само набувають: |
| Основні | |
|---|---|
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Nail Drill |
| Максимальна швидкість обертання | 45000 об/хв |
| Вид апарату | Універсальний |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Наявність педалі, Набір фрез, Реверс, Вбудований запобіжник, Змінна ручка |
| Стан | Новий |
| Потужність | 65 Вт |
| Вага | 1.43 кг |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 735 ₴












