Продавець Beauty Torg розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2009 відгуків
promo_banner

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Beauty Torg
+380 (93) 877-87-97Менеджер
Додати відгук

Фрезери для манікюру та педикюру

Вибираємо апарат для манікюру та педикюру: 3 важливі характеристики, які потрібно враховувати при покупці
Апаратний манікюр стає все більш популярним через цілу низку переваг. Він дозволяє майстру ефективно економити час, забезпечує безпеку та ефективність процедури манікюру та педикюру. Однак досягти потрібного ефекту можна лише маючи хороший апарат. Саме з його вибором більшість майстрів і зазнають складнощів. Розглянемо, як вибрати апарат для манікюру та педикюру, на які параметри орієнтуватися, а також розберемо поширені помилки, яких припускаються покупці.

 

Вибираємо апарат: топ-виробники, яким можна довіряти
На ринку фрезери для апаратного манікюру представлені у широкій різноманітності. Різні моделі відрізняються не тільки за технічними характеристиками та комплектацією, а й по імені виробника. Випускають пристрої компанії з різних країн світу, проте найкращими визнані бренди з Ю. Кореї, США та Китаю (приваблюють величезним асортиментом та доступними цінами).

Зокрема, можна виділити таких виробників:

- Strong;
- Nail Drill;
- Polaris;
- Marathon;
- JIMDOA.
Крім того, на ринку представлені пристрої інших брендів. Вони доступні в широкій різноманітності моделей з різними технічними параметрами. Щоб легше було розібратися, як вибрати апарат для манікюру та педикюру, розглянемо низку характеристик, на які потрібно орієнтуватися.

Особливості роботи обладнання
Апарати для нігтьового сервісу призначені для швидкого видалення огрубілої шкіри, полірування нігтів, надання їм потрібної довжини та форми. Зазвичай вони комплектуються різними типами насадок: для шліфування, видалення мозолів, обробки кутикули та нігтьової пластини.

Професійні моделі можуть бути оснащені вбудованим пилососом (видаляє пил у процесі роботи), педаллю для налаштування швидкості роботи. Різні види приладів можуть розвивати швидкість від 5 до 60 тис. об/хв, цей параметр залежить від технічних характеристик моделі.

Принцип їх роботи досить простий: за рахунок підбору правильних насадок майстер може виконувати різні процедури догляду за нігтями руки і ніг, шкірою навколо них.

Як вибрати найкращий апарат для манікюру та педикюру у 2024 році
Різні типи приладів відрізняються за технічними параметрами. Від них залежить і зручність використання пристрою. Насамперед слід визначитися, який тип обладнання потрібен, а потім детальніше розглянути, як вибрати фрезер для манікюру та педикюру. Ми згадували вище, що всі пристрої поділяються на професійні та домашні моделі. Віддавати перевагу конкретної потрібно з урахуванням досвіду, навичок та умов використання. Якщо апарат потрібний для інтенсивної та частої роботи майстру, варто придбати професійний фрезер. Він потужніший, функціональніший і здатний забезпечувати вищу швидкість. Якщо ж потрібен прилад для періодичного використання в домашніх умовах, варто віддати перевагу більш простим моделям з невеликими оборотами. З такими фрезерами можуть працювати навіть недосвідчені майстри чи самоучки без ризику отримати травму.

Також при покупці слід врахувати і низку технічних параметрів. Серед основних характеристик, які слід врахувати:

1. Потужність та швидкість. Цей критерій є ключовим. Пристрої для домашнього застосування зазвичай трохи слабші. Їх потужність варіюється в межах до 60 В, а швидкість обертів до 20 000-30 000 за хв. Професійні моделі потужніші (до 100 В), а обороти фрез – не менше 40 000 за хвилину.
2. Комплектація. Звертати увагу слід на тип, кількість та якість фрез. Серед базових насадок, які стануть у нагоді в роботі:
- для кутикули;
- плоскі (видаляють ороговілі ділянки);
- конічні (допомагають обробляти мозолі та врослі нігті);
- полірувальні;
- Циліндричні.
Різні моделі відрізняються за комплектацією. Не всі апарати оснащені повноцінним набором насадок. Однак фрези продаються окремо і їх можна докупити. Ще варто звернути увагу на їхній матеріал: алмазні, керамічні або силіконові. Перші використовуються для обробки вільного краю нігтьової пластини, огрубілої шкіри та мозолів. Керамічні більш щадні, їх варто вибирати новачкам. Ступінь жорсткості у них можна визначити за кольором: рожеві та блакитні – ніжніші, чорні – грубіше, білі – середні. Найм'якіші – силіконові фрези. Вони використовуються для полірування.
3. Габарити. Ця характеристика також залежить від призначення та типу пристроїв. Фрезери для застосування в домашніх умовах компактніші і легші, завдяки чому їх зручно переносити з місця на місце. Професійні, навпаки, важчі та габаритніші. При цьому вони теж досить мобільні і в цілому легкі, але все ж таки не такі компактні.
Також при покупці потрібно враховувати такі додаткові опції, як захист від перегріву та пилосос (тільки на профприладах). Вони підвищують зручність використання фрезера.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner